Sepetim ( 0 )

Toplam 116 blog | 12. Sayfa
Ajax ve Manchester United UEFA Avrupa Ligi Final Karşılaşması
23.05.2017
Yazar : Avcımarket.net
Gündemdeki en önemli müsabakalardan biri olan UEFA Avrupa Ligi Final karşılaşması, Manchester United (İngiltere) ve Ajax (Hollanda) takımları arasında oynanacak ? UEFA Avrupa Ligi Finali ne zaman? UEFA Finali hangi kanalda ? Maçın canlı yayın takvimi belli oldu.
Kurusıkılar
19.05.2017
Yazar : Avcımarket.net
Silah günümüzde birçok kişi tarafından temin edilen bir aksesuardır. Özellikle tercih edilen ise kurusıkı silahlardır. Ülkemizde genellikle yanlış kullanımı sonucunda sebep olduğu olaylarla adını sık sık duyduğumuz kurusıkı silahlar aslında atış poligonlarında hobi amaçlı kullanımı söz konusu olan ve kişilerin rahatlamasında vesile olan bir aksesuardır diyebiliriz.
Kurusıkı Mermi
16.05.2017
Yazar : Avcimarket.net
Online avcı market, avcimarket.net 2002 yılından bu yana av malzemeleri ve avcılık alanında hizmetlerini veren bir mağazadır. Sanal ortamda yerinin olması dışında Mudanya’da gerçek bir mağaza olması ise marketin en önemli özelliğidir. Bir diğer özelliği ise bu markette çalışan herkesin av ve avcılık malzemeleri ile ilgili bilgi sahibi olmasıdır.
Kaliteli Olta Makinesi
11.05.2017
Yazar : Avcimarket.net
Son yıllarda artan iş hayatı nedeniyle bireyler kendilerine hobi bulma arayışına girmişlerdir. Eski yıllardan günümüze kadar gelen ve bilinen en keyifli en huzurlu uğraşlardan biri olan balıkçılık spor anlamında da yapılmaktadır.
Avcı Market
10.05.2017
Yazar : Avcimarket.net
Avcı Market gerek online satış sitesi avcimarket.net ile gerek mağazası ile avla ilgili aradığınız tüm aksesuarların ve malzemelerinin satışının yapıldığı yerlerden biridir. Firma 2002 yılından bu yana hizmetlerine devam etmektedir.
KuruSıkı Tabanca Satan Yerler
13.12.2016
Yazar : Avcimarket.net
Av bayisini açmak için gerekli kanunlar ve kurallara uyması gerekir. Firma açılışlarında ve patent başvuruları ise titizlik ile incelenir. Patent almadan önce firmanızın isminin daha önceden tescil edilmediğini kontrol etmelisiniz. Bu hususa dikkat etmezseniz firmanız ile aynı isimle farklı bir firma var ise davalık olursunuz.