Sepetim ( 0 )
Pahalı Kurusıkı

Pahalı Kurusıkı

14.09.2017
Yazar : Avcimarket.net
Pahalı olan kurusıkılar içinde kanunun belirlemiş olduğu şartları taşımanız ve 18 yaşını geçmiş olmanız adli sicil kaydınız ve nüfus cüzdanınızla birlikte satın alma işini yapabilirsiniz.

Pahalı kurusıkı silahlar içinde netten araştırma yapabilirsiniz. Pahalı kurusıkı fiyat olarak çok değişiklik gösterebilir.

Pahalı-kurusıkı-avcimarket-net

Pahalı kurusıkı marka ve modellerde temin edebilirsiniz, pahalı olarak satın alım yapmanız silahı özgürce kullanmanız anlamını taşımaz. Pahalı olan ürünler elbetteki bir tık daha yukarıda olması kuvvetli ihtimaldir. Sonuç itibarı ile daha fazla ücret vererek satın almaktasınız. Hak böyle olunca ucuz olanlar kalitesiz gibi bir yargı oluşmasın buna dikkat edin. Uygun ve ucuz fiyatlar ile satın aldığınız kurusıkı silah kaliteli olabilir. Kampanya ya da farklı seçenekler ile temin etmiş olabilirsiniz. Kurusıkı ateşli silah grubundadır. Bu silahların satış fiyat aralıkları bellidir. Bunların üzerinde de çok farklı fiyat ödemek sizlere avantaj sağlamayacaktır. Kaliteli ve marka sahibi olan bu silahlara çok çeşitli kampanyaları takip ederekte sahip olabilirsiniz. Amaç hobinizi gerçekleştirmektir, bunun dışında bir amaç düşünmek, gerçek silaha dönüştürmek gibi amaçlara hizmet etmek mantıklı değildir. Silahınızı sahibi dışında kimsenin kullanmasına izin vermeyin. Sevdiğiniz bir arkadaşınıza bu silahı vermeyi düşünebilirsiniz, ama suça karışırsa bu silahınız suçlusu sizler olursunuz. Silahı satın alarak başkasına teslim etmek kanun olarak da kabuk edilebilir değildir. Suça karışmasa bile farklı biri üzerinde bu silahınızın bulunması tehlikeli sonuçlar doğurabilir. Para cezası ya da hapis cezası bile alabilirsiniz. Emanet etmeden önce bu makalemde kaleme aldığım yazıları dikkate alınız. Çoğu makalemde sizleri uyarıyorum fakat okuyucularımdan olumsuz bir tepki almamak beni mutlu ediyor. Sizlere teşekkür ediyorum. Kurusıkı hakkında deneyimli birisi olarak, silahların tehlikeli olduğunu, şaka yapılmaması gerektiğini biliyorum..

Ateşli silah ile hobi gerçekleştirirken en ufak noktasına kadar detaylı bilgi sahibi olmalısınız. Yapmamanız gerekli olan suçları işlerseniz karşılığında ne ceza alacağınızı biliniz. Deneyimli kişiler ile birlikte kullanımını gerçekleştirin, aksi durumda özgüvenim mevcut, ben atış yaparım gibi kişisel bir kararınız sizi ve çevrenizi etkileyecek sonuçlar ile karşılaşmanın sağlar.  Bireysel olarak kimseye zarar vermenizi sizlerin ceza almasını istemiyoruz. Bu tip silahların satışını yapıyoruz evet, ama kanunun belirlemiş olduğu kurallar çerçevesinde gerçekleşen satışları yapıyoruz. Maddi kazanç bizler için ikinci hatta üçüncü sırada yer almaktadır. Bu şekilde hizmet vermenin mutluluğu avcı market ve ailesi olarak taşıyoruz. Bir sonraki makalemde görüşmek dileğiyle..