Sepetim ( 0 )
ÖZKURSAN 9 MM KURUSIKI SES TABANCASI

ÖZKURSAN 9 MM KURUSIKI SES TABANCASI

07.01.2019
Yazar : Avcımarket.net
9 mm Özkursan kurusıkı tam size göre. Gerek ağırlık olarak, gerekse görünüm olarak gerçeğinden ayırt edilemeyen modelleri mevcut

Özkursan Kurusıkı

Silah denilince çoğu kişi tarafından akla ilk gelen düşünceler, pek olumlu seyretmemektedir. İşte bu düşünceleri olumlu bir yöne çevirebilmek adına kurusıkı tabancalar oldukça güzel alternatiflerdir. Herkesin içindeki coşkuyu dışarı yansıtma şekli standart değildir. Örneğin bazı kişiler heyecan, mutluluk gibi duygularını ve coşkularını ateş ederek yansıtmaktadırlar. Bu coşkunun sonunda hüzne boğulmamak için silah tercihlerinizi kurusıkıdan yana yapmanız faydanıza olacaktır. Bu konuda bizimle hem fikirseniz, ancak hangi kurusıkıyı tercih etmeniz gerektiği konusunda emin olamıyorsanız Özkursan 9 mm kurusıkı tabanca sizler için güzel bir alternatif olacaktır. Gerçeğe oldukça yakın model seçenekleri ile hayallerinizi yaşamanıza olanak tanırken, diğer yandan hiçbir hayati risk taşımayan kurusıkı modelleri ile sizi ve çevrenizdekileri güvence altına almaktadır.

Özkursan Kurusıkı 9mm

Özkursan Mermi

Sektörde önemli bir yeri olan Özkursan, ilk etapta motor ve bisikletlere ait yedek parça vs üretimi ile başlayan serüvene 30 yılı aşkın bir süredir silah ve mermi sanayisi kapsamında devam etmektedir. Bu sektörde ilk ses mermisini üreten marka olarak bilinen Özkursan, kurusıkı alanına oldukça önemli bir katkı sağlamıştır. Özkursan mermi konusunda bu kadar geniş yetkinliğe sahip iken, neden bu kadar yoğun talep gördüğünü anlamak zor olmasa gerek.  Kurusıkı mermi tercihi yaparken, ses kapasitesi en önemli ayrıntıdır. Ancak, sadece ses odaklı bir yaklaşım ile tercih yapmak pek mantıklı bir hareket olmayacaktır. Çünkü seçim önceliğiniz kurusıkınız ile uyumlu bir mermi belirlemek olmalıdır.

9 mm Özkursan Kurusıkı

Güvenlik açısından kurusıkı tercih ediyorsunuz, ancak kullandığınız tabancanın gerçeğe en yakın olanını mı satın almak istiyorsunuz? O halde, 9 mm Özkursan kurusıkı tam size göre. Gerek ağırlık olarak, gerekse görünüm olarak gerçeğinden ayırt edilemeyen bu tabancalar, kavrama ergonomisi sayesinde de kullanıcıları kendisine hayran bırakmaktadır. Kurusıkı ayrımını en usta kişilerin bile zorlanarak yaptığı ayrıntılara sahip olan bu tabancalar, her tarzdan kullanıcıya hitap edecek ayrıntılara sahiptir. Oldukça geniş seçim yelpazesi sunan Özkursan kurusıkı, satış sonrasında da kullanıcı desteği konusunda bir alkışı hak etmektedir.

Özkursan Kurusıkı 9mm Tabanca

ÖZKURSAN MODELLERİ

www.avcimarket.net olarak sattığımız Özkursan Kurusıkı Tabanca modelleri.