Sepetim ( 0 )
Kurusıkı Tabanca

Kurusıkı Tabanca

01.08.2017
Yazar : Avcimarket.net
Kurusıkı tabanca hakkındaki bilmeniz gerekenleri sizlere açıklamak için yazımızdır. Bu tip ateşli silahları özellikle çocukların ulaşamayacağı yerde saklamanızda fayda vardır. Zarar görmelerini engellemek sizlerin elindedir.

Kurusıkı tabanca atışlarda kimseye zarar vermemek üzere üretilmektedirler. Fakat bazı kişiler kurusıkı tabanca namlusu ile oynayarak amaç değişikliklerine gitmektedirler. Hal bu şekilde olunca ceza olma ihtimali artmaktadır. Kurusıkı tabanca kullanımını ve değişiklikleri kişileri bağlanmaktadır. Gerçek silah olarak kullanımının da cezası çok fazla olmaktadır.

 

Ruhsatsız silah kullanımı cezası ile karşılaştırdığınızda mislini bulduğunu görebilirsiniz. Araştırma ve sizleri bilgilendirmeye çalışmaktayız ve devam edeceğiz. Ateşli olmayan namlusu kapalı bir silahı gerçek silaha dönüştürme işlemini yapmış olursunuz. İnsan öldürmeye teşebbüs edilir ise bu silahla, karşılığında alacağınız cezaya katlanmalısınız. Bu tip silahlar sadece ses çıkarmak için tasarlanmaktadır. Değişiklik sonucunda ise kurusıkı olmaktan çıkmaktadır. Çok çeşitli müdahalelerde ve değişiklikler ile karşınıza çıkabilirsiniz. Ateşli olan tüm silahlarda dikkatli olmanız gerekir. Dikkatsizlik sonucunda çok çeşitli kazalar meydana gelmektedir. Deneyimsiz olan eller en tehlikelisidir. Çocukların kullanımı için uygun olmayan silahlardır. Yetişkinlerin, çocuk kullanımını engellemek için tedbir alması gerekir. Kendilerine ya da başkalarına zarar verebilirler. Kurusıkı tabanca atışlarda kimseye zarar vermemek üzere üretilmektedirler. Fakat bazı kişiler kurusıkı tabanca namlusu ile oynayarak amaç değişikliklerine gitmektedirler. Hal bu şekilde olunca ceza olma ihtimali artmaktadır. Kurusıkı tabanca kullanımını ve değişiklikleri kişileri bağlanmaktadır. Gerçek silah olarak kullanımının da cezası çok fazla olmaktadır. Ruhsatsız silah kullanımı cezası ile karşılaştırdığınızda mislini bulduğunu görebilirsiniz. Araştırma ve sizleri bilgilendirmeye çalışmaktayız ve devam edeceğiz. Ateşli olmayan namlusu kapalı bir silahı gerçek silaha dönüştürme işlemini yapmış olursunuz. İnsan öldürmeye teşebbüs edilir ise bu silahla, karşılığında alacağınız cezaya katlanmalısınız. Bu tip silahlar sadece ses çıkarmak için tasarlanmaktadır. Değişiklik sonucunda ise kurusıkı olmaktan çıkmaktadır. Çok çeşitli müdahalelerde ve değişiklikler ile karşınıza çıkabilirsiniz.

 

Ateşli olan tüm silahlarda dikkatli olmanız gerekir. Dikkatsizlik sonucunda çok çeşitli kazalar meydana gelmektedir. Deneyimsiz olan eller en tehlikelisidir. Çocukların kullanımı için uygun olmayan silahlardır. Yetişkinlerin, çocuk kullanımını engellemek için tedbir alması gerekir. Kendilerine ya da başkalarına zarar verebilirler. Ancak kullanım ve bakımını kendi elleriniz ile yapıp, uzman ve deneyimli bir kişiden destek alırsanız, kolaylıkla öğrenebilirsiniz.Kaza ve oluşabilecek durumlarda ani olarak tepki vermeniz kolaylaşır. Silahınızın tutukluk durumunda yanınızda kimse olmayabilir, bu şekilde de atış yapamayağınıza göre bilgili olmanızda yarar vardır.