Sepetim ( 0 )
Kurusıkı Tabanca İade Şartları

Kurusıkı Tabanca İade Şartları

03.06.2017
Yazar : Avcimarket.net
Türkiye başta olmak üzere dünya üzerinde silahlanma oranlarında yaşanan artış sosyal anlamda bakıldığında ürkütücü olmaktadır. Silah günümüzde vazgeçilmez bir araç haline gelmiştir.

Özellikle büyük şehirlerde artan terör eylemleri ve bireylerin kendilerini güvende hissetmemeleri gibi nedenlerden dolayı silahların artışında söz konusu olmaktadır.

Silahlanma yolunda satın alınan silah türü ise kurusıkı silahlardır. Alım nedenlerine baktığımızda kurusıkı silahlar diğer silah türlerine göre daha uygun fiyata satılmaktadır. Satın alma koşullarında ise bireyleri zorlayacak unsurlar bulunmamaktadır. Ruhsatlı iş yerlerinde ya da internet sitelerinden uygun fiyata sadece nüfus cüzdanı ve adli sicil kaydınızla birlikte satın alabileceğiniz bir silah türüdür.

Satın alınan her kurusıkı silah kaliteli olacak diye beklemeyenin. Satın aldığını yer, satın alma şartlarınız ve tabi ki ödediğiniz miktar silahın ne kadar sağlam olduğunun göstergesidir. Kurusıkı problemleri arasında en bilinen sorunların başında kalitesiz malzemeden yapılan silahlar gelmektedir. Malzemenin kalitesiz olması ateşleme sistemini ve doğal olarak kullanan kişiyi de etkilemektedir. Zamanında kurusıkı silah nedeniyle elinde ya da yüzünde hasar olan kullanıcıların haberlerinin yapıldığını hatırlayabilirsiniz. Bu nedenle ucuz silah almak yerine kaliteli olan güvenilir ve en önemlisi garantili ürün satın almanız önemli konulardır.

Blog-avcimarket-0306

Kurusıkı Silah Satın Alma ve İade Koşulları

Yaşanan kurusıkı sorunları değişebilirken genel anlamda en sık karşılaşılan sorun silahın tutukluk yapması ya da ateşleme yapmamasıdır. Oyun silah mantığında ucuz malzemeden yapılan ve kaçak yollarda ülkeye sokularak satışı yapılan silahlarda daha fazla rastlanan bir durumdur. Bu tarz silahların alınması kendi sağlığınızı ve karşınızdakinin sağlığını hiçe saymak anlamına gelmektedir. Silah ne olursa olsun bir oyuncak bir şaka malzemesi değildir. Bu nedenle hobi amaçlı ya da farklı amaçlarla satın alınması zorunlu olduğunda yapılması gereken güvenilir ve kaliteli ürün satan yerlerden alışveriş yapmaktır. Silahınızın faturasını ne olursa olsun saklamanız gerekmektedir. Yasalar gereği de faturanın aslı ya da fotokopisi her daim yanınızda olması gerekmektedir. Sorun yaşadığınız durumlarda kurusıkı iade koşulları satın alınan yere göre değiştir. Genel olarak satın alınan ürün kullanılmaması haline faturası ile birlikte ortalama 7 ya da 15 iş günü içerisinde iade edilebilmektedir. Satın aldığını kutusu ve malzemeleri ile birlikte.