Sepetim ( 0 )
Kurusıkı Silah

Kurusıkı Silah

27.07.2017
Yazar : Avcimarket.net
Silah kullanmak ve taşımak belirli kurallar çerçevesinde dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Öncelikle yetişkin olan ve akli dengesi yerinde olan bireylerin taşıyabileceği bir araç olup son derece dikkat gerektirmektedir.

Kurusıkı silahlar son dönemlerin en gözde silah modellerinden biridir. Gerek uygun satış politikasının olması, gerek alımda şartların kolay olması, gerek her türlü ulaşılabilir olması gibi nedenlerden dolayı satışlarında yaşanan patlama açıklanabilmektedir.

Kurusıkı Silah Alımları

Silah kullanmak ve taşımak belirli kurallar çerçevesinde dikkat edilmesi gereken önemli bir konudur. Öncelikle yetişkin olan ve akli dengesi yerinde olan bireylerin taşıyabileceği bir araç olup son derece dikkat gerektirmektedir. Zevk için taşınabilecek oyuncak olabilecek bir obje olmadığını vurgulayalım. Yapacağınız en ufak bir hata ciddi yaralanmalara hatta ölümlere neden olabilmektedir. Geri dönüşü olmayan bu hatalara sebep olmak istemezsiniz.

Silah modelleri içinde son dönemlerin en gözdesi kurusıkılar olmaktadır. Normal silah türlerine göre daha uygun fiyatlara satılması, çeşitliliğinin artması ve özellikle ruhsat gerektirmeden satın alınması gibi nedenler bu silahı ön plana çıkarmaktadır.

Blog-avcimarket-2707

Kurusıkı silah alınması kolay gibi gözüken taşınmasında da belirli kurallara uyulması gereken bir modeldir. İlk olarak sicil kaydı çıkarmanız gerekmektedir. Sicil kaydı ile ilgili daha önce bir suçu olanların yapması gereken ise belge ile birlikte bulundukları ilde emniyet müdürlüğünden onay yazısı almaları talep edilmemektedir. Kimlik fotokopinizle birlikte internet üzerinden ya da direk mağazalardan kurusıkı silahınızı satın alabilirsiniz. Ruhsat çıkarmanıza gerek olmadan işlem yapabilmektesiniz. Faturalı satış yapılmasına dikkat etmeniz gerekmektedir. Fatura ruhsat gibi önemli bir belge olup sürekli yanınızda bulunması gerekir.

Kurusıkı silah çeşitleri içinde farklı modeller bulunmaktadır. Her birinin özellikleri değişmektedir. Ağırlıkları, mermi kapasitesi, atış mesafesi gibi farklılıklarına göre silah seçiminizi yapabilirsiniz.

Silah almadan önce dikkat etmeniz ve bilmeniz gereken ise taşıma ve kullanma kurallarıdır. Yasaları bu konuda çok iyi biliyor olmanız gerekmektedir. Ayrıca almak istediğiniz kurusıkı silahın da özelliklerini bilmeniz sizin için faydalı olacaktır. Bu konuda fikir sahibi olmak ve güvenilir yerden satın almak istediğinizde ise doğru adres avcimarket.net’tir. Mudanya’da yaşanalar için direk mağazalarından satın alma işlemini yapabilecekleri ofisleri bulunurken Türkiye’nin dört bir yanına internet üzerinden de aynı hizmet kalitesini ulaştırmayı başarmaktadır. Her kurusıkı silah modeli site içinde yer almaktadır güvenilir alışverişin doğru adresidir.