Sepetim ( 0 )
Kurusıkı Silah Taşıma

Kurusıkı Silah Taşıma

13.08.2017
Yazar : Avcimarket.net
Kurusıkı silah taşıma , hakkındaki bilmeniz gerekenleri sizlere açıklamak için yazımızdır. Kurusıkı silah taşıma hakkındaki soru ile ilgili çok çeşitli cevaplar bulabilirsiniz. Sizler için daha detaylı olarak açıklamada bulunmaya çalıştık.

Kurusıkı silah taşıma, almış olduğunuz fatura ile mümkündür. Kurusıkı silah taşıma ruhsatı mevcut olmayabilir, fakat gerçek silahlarda taşıma ve bulundurma ruhsatları vardır. Ona göre kanun koyucu tarafından şartları taşırsanız ancak satın alabilirsiniz.

Kurusıkı silah taşıma, yerleşim yerleri dışında yapılması daha uygun olacaktır. Kurusıkı silahınız arıza durumunda yanınızda götürmek durumunda kalabilirsiniz. Kurusıkıyı transfer için taşırken, kutusunun içerisinde muhafaza etmeniz gerekir. Kutu içerisinde muhafaza ederken şarjöründe mermi, fişek bulundurmayın. Mümkünse şayet mermileri ve şarjörleri ayrı taşımanız daha iyi olacaktır. Fatura ve garanti belgesi yanınızda olursa her hangi bir sorgulama da başınız ağrımaz. Diğer türlü sıkıntı yaşayabilir ve ceza yiyebilirsiniz. Kurusıkı aldığınız fiyattan daha büyük cezalara tabi olabilirsiniz. Dikkat ve titizlik her zaman önemlidir. Diğer türlü ateşli silah olduğunu unutturarak rahat rahat taşırsanız şayet sonuçlarına katlanmak durumunda kalırsınız. Bu makaleyi sizleri korkutmak için yazmıyorum. Olasılıkları en aza indirerek, en aza indirmek için çalışmaktayız. Satın alımında da dikkatli olunuz lütfen. Merdiven altı tabiri ile satış yapan yerlerden lütfen uzak durunuz. Böylelikle ufakta olsa tedbir almış olursunuz. Kurusıkı ateşli silahlar grubunda yer almakta ve buna göre davranmak durumundasınız. Kanun koyucu tarafından kurusıkı hakkında bilgi almanızı öneririz. Deneyimli bilgi sahibi bir arkadaşta sizler için biçilmiş kaftandır. Arkadaşınızın da deneyimli olduğunu biliniz ama :), çok sıkmak istemiyorum sizi ama bilgilendirmeye çalışmaktayım sizleri. Kaleme aldığım çoğu makalem de tedbirler, olasılıkları açıklamak mecburiyetindeyiz. Hobilerinizi uygular iken  zevk almanızı istiyoruz, kimseyi yaralamanızı, zarar vermenizi istemiyoruz. Elbetteki kazanç sağlamak isteyen bir firma olarak neden kötü yönlerini açıklıkla dile getiriyoruz bu soruyu duyar gibiyim. Önemli olan kazanç değildir, Hobilerinizi gerçekleştirirken mutlu olmanıza ufak da olsa katkı sağlamaya çalışıyoruz. Bizler müşterilerimize önem veririz. Bizler ile çalışırsanız anlayabilirsiniz. Müşterilerimizin memnuniyeti önemlidir.

Site içerisinde yorum yapan müşterilerimizin yorumlarını okuyabilirsiniz. Aklınızda oluşan bir soru için bizleri aramaktan, mesaj atmaktan çekinmeyiniz. Sosyal medya üzerinden de bizlere ulaşım sağlayabilir ve ulaşabilirsiniz. İletişimimiz satışa kadar değildir, satıştan sonra da destek olmaktayız. Bizleri deneyebilirsiniz, açıklık ile bunu istiyoruz. Memnuniyetiniz karşısında firma olarak mutlu olmaktayız. Bir sonraki makalem de görüşmek üzere..