Sepetim ( 0 )
KURUSIKI RUHSAT

KURUSIKI RUHSAT

01.10.2018
Yazar : Avcımarket.net
Özellikle silah satışı söz konusu olduğunda hele ki online kurusıkı satın almak istediğinizde son derece dikkatli olmalısınız. Nedeni ise kurusıkı silahlarda ucuz malzeme kullanılarak orijinaline benzer sahte silah yapımlarının fazla olmasıdır.

Silah son dönemlerin vazgeçilmezi haline gelmiş 18 yaşını doldurmuş olan hemen hemen her birey bir silah sahibi olur duruma gelmiştir. Bu durum rahatsız edici olmakla beraber günümüzde artan terör olayları, suç oranları, rahatsız edici durumların oluşması gibi nedenlerden dolayı silah satışında patlama yaşanmaktadır.

Neden Kurusıkı Silahları Daha Fazla Satışta

Kurusıkı silahlarda satış patlaması yaşandığı bir gerçektir. Bunun ilk nedeni kurusıkı silah alınmak istendiğinde ruhsat aranmamasıdır. Ruhsatlı satış noktalarından silah temini yapabilirsiniz fakat alırken ruhsat almanıza gerek olmadığı için daha fazla tercih edilmektedir. Bir diğer neden gerek silahların yanında kurusıkı fiyatlar bakımından daha uygun miktarlarda satışa sunulmaktadır.

Kurusıkı silahlar gerçek silaha dönüşebilmektedir. Fakat bunun yapılması yasal değildir ve silahınıza zarar verici bir durum olmaktadır. Silah satışlarında en fazla tercih edilen internet üzerinden alışveriş olmaktadır. Bu durumda da dikkat edilmesi gereken güvenilir sitelerden alışveriş yapmaktır. Özellikle silah satışı söz konusu olduğunda hele ki online kurusıkı satın almak istediğinizde son derece dikkatli olmalısınız. Nedeni ise kurusıkı silahlarda ucuz malzeme kullanılarak orijinaline benzer sahte silah yapımlarının fazla olmasıdır. Gerçeği sanarak aynı miktarlarda ödeyeceğiniz miktarlarda fiyatlar sonradan canınızı sıkacak durumlara dönmektedir bu nedenle bilmediğiniz güvenilir olmayan internet siteleri üzerinden alışveriş yapmak yerine gerçek mağazaların sanal ortamda da satışa sunulduğu adresleri seçmeniz daha garantili olacaktır. Dilerseniz mağaza üzerinden dillerseniz internet adresinden alışverişinizi yapabilir faturalı işlemler sayesinde sorun yaşamanız halinde satış sonrasında iletişime geçerek sorunları çözebilir hatta iade avantajını bile kullanabilirsiniz.

Zoraki Banner

Kurusıkı fiyatı ne kadar diye merak edenler için kurusıkı fiyatlar seçeceğiniz modellere göre değişmektedir. Seçeceğiniz modele göre fiyat değişmekle beraber kurusıkı silah türleri gerek silah modellerinden daha uygun fiyatlarla satılmaktadır. Ruhsatsız satışa uygun olması fiyatlarının uygun olması gibi nedenlerden dolayı birçok kişi tarafından en fazla tercih edilen model olmaktadır. Satın alma işleminden sonra yapmanız gereken ise silah faturasını sürekli olarak yanınızda bulundurmanızdır. Ruhsat gibi düşünerek faturanızı asla yanınızdan ayırmamanızı tavsiye ederiz.