Sepetim ( 0 )
Kurusıkı Mermi Fiyatları

Kurusıkı Mermi Fiyatları

10.07.2017
Yazar : Avcimarket.net
Kurusıkı mermi fiyatları kurusıkı silahlarında olduğu gibi modeline göre değişmektedir. Bütçeyi zorlayacak miktarlarda olmadığını söyleyebiliriz.

Kurusıkı piyasası son dönemlerin en revaçta silah piyasasıdır. Silahlanma oranında ki artış korkutucu rakamlara ulaşmış olsa da bireyler artan terör olayları, suç oranlarında ki artış gibi nedenlerden dolayı kendilerini güvende hissetme amacıyla da olsa yanlarında silah bulundurmaya başlamışlardır. En kolay alımı olan kurusıkılar da son dönemlerde en fazla satışı olan silah türü olarak karşımıza çıkmaktadır.

Kurusıkı Silah Piyasası

Kurusıkı silahlar normal silahlara nazaran daha uygun fiyatlara satılmasından dolayı tabi bir de ruhsat gerektirmeden rahatlıkla satın alınması gibi nedenlerden dolayı fazlaca tercih edilmektedir. Kurusıkı silah taşımak isteyen bireylerin ilk olarak 18 yaş sınırını geçmiş olması gerekmektedir. Ayrıca kurusıkı silah alımı sonrasında faturalarını her daim yanlarında bulundurmaları da ruhsat durumu gibi düşünülmektedir. Bunula beraber belde ya da ceket cebinde gibi yerler yerine araba bagajında kurulu olmayacak şekilde taşınmasına izin verilmektedir. Bu ve buna benzer diğer kuralları da detaylı bir şekilde araştırdıktan ve öğrendikten sonra silah sahibi olmanız başınızı derde sokmamanız adına önemlidir. Silah taşıma ciddi bir iş büyük bir sorumluluktur. Bu nedenle bu sorumluluğu alabilecek kişilerin silah taşımaları daha doğru olacaktır.

Blog-avcimarket-1007

Kurusıkı silah alımıyla beraber onlara uygun mermilerinde satın alınması gerekmektedir. Kurusıkı mermi satışı sırasında ise seçtiğiniz modele göre mermi kullanmanız gerekmektedir. Bu nedenle önce silah türüne karar vereniz sonrasında ise mermiyi almanız daha doğru olacaktır. avcimarket.net adresinden hem kurusıkı modellerine hem de mermilere bakabilirsiniz. Bütçenize uygun olan silah modelini ve uygun mermiyi ödeme kolaylıklarından faydalanarak satın alabilirsiniz. Satış sonrası destek verilmesi ile sorun aşamanız halinde yardım alabilirsiniz.

Kurusıkı mermi fiyatları kurusıkı silahlarında olduğu gibi modeline göre değişmektedir. Bütçeyi zorlayacak miktarlarda olmadığını söyleyebiliriz. Sitede kurusıkı malzemelerle ilgili her ürünü rahatlıkla bulabilirsiniz tüm ürünler orijinal olup garantili şekilde satılmaktadır. İade şansınız da bulunduğu için satış sonrası faturanızı saklamanız tavsiye ederiz. Bir sorunla karşılaşmanız halinde faturanızla müşteri hizmetlerine başvurabilirsiniz. Firma av ve avcılık alanlarında yıların deneyimi ile bilinçli satış politikasını takip etmekte ve müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.