Sepetim ( 0 )
KURUSIKI 2018 İNCELEME

KURUSIKI 2018 İNCELEME

13.10.2018
Yazar : Avcımarket.net
Kurusıkı tabancalar üst model ürünlerde belirli bir seviyeye kadar yükselse de yine de farklı model seçenekleri sayesinde her bütçeye erişim imkanı sunmaktadır. Bu da bu tarz silahların tercih sebebi olması yönünde önemli bir yer tutmaktadır.

2018 Kurusıkı Tabancalar

Kurusıkı tabancalar her geçen gün daha fazla rağbet görmektedir. Bu gerçek 2018'de de değişmeden devam etmektedir. Değişmemesinin yanı sıra sürekli artan bir talep ortamı da oluşmaktadır. Bu talep ortamının artmasında, kurusıkı tabancalar konusunda oldukça geniş bir üretim alanı oluşmasından dolayı, oldukça fazla çeşit ve her zevke hitap eden kurusıkı tabanca üretimi yapılmasının payı büyüktür. Tabii bunların yanı sıra kurusıkı temin etmenin kriterlerinin diğer ateşli silahlara göre daha pratik olması da önemli bir ayrıntıdır. Çünkü savcılıktan ya da e-devletten alınan temiz kağıdı ile ruhsatsız bir şekilde satın alma işlemi gerçekleştirilebilmektedir. Ayrıca son işlem olarak satın alınan kurusıkı ses tabancasını mutlaka bulunduğunu bölgedeki emniyet amirliğine de kayıt ettirmelisiniz. Ekonomik olarakta her bütçeye hitap eden modeller olduğundan bu hızlı yükseliş 2018 kurusıkı tabanca modellerinde de etkisini kaybetmeden devam etmektedir ve bu etki uzunca yıllar düşüşe geçmeden bu yükseliş yörüngesini koruyacağa benziyor.

Makale-Kurusıkı20182

2018 Kurusıkı Fiyatları

Yukarıda da belirttiğimiz ayrıntıların dışında, önemli bir durum da, son dönemlerde kurusıkı alanında oldukça fazla firma ve marka tarafından üretim yapılması. Burada en belirleyici etmen tabii ki kurusıkıya olan talepten kaynaklanmaktadır. Bu nedenle de kurusıkı tabanca konusunda oldukça geniş bir seçim yelpazesi bulunmaktadır. Bu noktadan hareketle 2018 kurusıkı fiyatları konusunda oldukça geniş bir fiyat yelpazesi olduğunu tahmin etmek zor olmasa gerek. Kurusıkı tabancalar üst model ürünlerde belirli bir seviyeye kadar yükselse de yine de farklı model seçenekleri sayesinde her bütçeye erişim imkanı sunmaktadır. Bu da bu tarz silahların tercih sebebi olması yönünde önemli bir yer tutmaktadır. 

2018 Ekim Ayı Kurusıkı Fiyatlarından Bazıları ;

  • ZORAKİ MOD 914- 14+1 KURUSIKI SES TABANCASI                      165 TL.
  • ZORAKİ MOD 2914- 14+1 KURUSIKI SES TABANCASI                    175 TL.
  • ORTHOGUN SAZ DESENLİ KURUSIKI SES TABANCASI                    450 TL.
  • RETAY DESERT EAGLE XU KURUSIKI SES TABANCASI                    230 TL.
  • BLOW TR 17-02-K 9MM KURUSIKI SES TABANCAI                         200 TL.
  • EKOL BOTAN 9MM KURUSIKI SES TABANCASI                               135 TL.

 

Makale-Kurusıkı20181

avcimarket.net

Kurusıkı tabanca, mermi ve aksesuarların yanı sıra her türlü av malzemelerine de güvenle ulaşabileceğiniz bir adres olan avcimarket.net, sanal alışverişin her türlü konforunu yaşamanıza olanak veren bir sisteme sahiptir.  Oturduğunuz yerden, bir kaç tık ile aynı gün kargolanan ürünler sayesinde hiçbir zahmete girmeden ihtiyacınız olan ürünleri birkaç gün içerisinde kapınızda bulacaksınız. Ayrıca sanal alışverişin en hassas noktası olan güven ortamını da, alışverişin ilk dakikalarından itibaren hissedeceksiniz. Tüm siparişleriniz ayrıntılı bir şekilde faturalı olarak adresinize teslim edilmektedir. Sizde en kaliteli, orijinal ürünlere en ekonomik fiyatlar ile zahmetsizce ulaşmak isterseniz eğer, avcimarket.net bir tık kadar yakınınızda.