Sepetim ( 0 )
EN İYİ KURUSIKI HANGİSİ

EN İYİ KURUSIKI HANGİSİ

25.08.2018
Yazar : Avcımarket.net
Silah tutkunları bu ilgilerini tatmin etmek için öncelikli olarak kurusıkı silah satın almaya yönlenmektedir. Kurusıkı silah alımıyla ilgili öncelikli olarak bilinmesi gereken 18 yaş engeli olduğudur. Yaşla ilgili sıkıntısı olmayan bireyler adli sicil belgesini almaları gerekir.

Silah sektörü son dönemlerde en hareketli zamanlarını geçiriyor. Silah sahibi olmak isteyenlerin ilk tercihleri arasında yer alan kurusıkı silah modelleridir. Uygun fiyata satılıyor olması, kolay satın alınması ve ruhsatsız olarak alıma izin verilmesi gibi nedenler silah tutkunlarını bu türe yönlendirmektedir.

Kurusıkı Silah Alım Kuralları

Silah satın almak isteyenlerin öncelikle bilmeleri gereken Türkiye Cumhuriyeti silah alma ve taşıma yasalarıdır.

Öncelikli olarak herkesin bildiği gibi silah almak için ruhsat sahibi olunması gerekir. Bireylerin silah almaya ve taşımaya engel suç işlememiş ve gerekli neden sunarak ruhsat almaları gerekir.

Silah tutkunları bu ilgilerini tatmin etmek için öncelikli olarak kurusıkı silah satın almaya yönlenmektedir. Kurusıkı silah alımıyla ilgili öncelikli olarak bilinmesi gereken 18 yaş engeli olduğudur.

Yaşla ilgili sıkıntısı olmayan bireyler adli sicil belgesini almaları gerekir. Adli sicil belgesinde de silah alımını engelleyen bir suçun olması gerekir.

Kimlik belgesi, adli sicil belgesi ile birlikte kurusıkı silah satın alımı ruhsatlı silah showroomlardan ya da direk olarak internet üzerinden satın alınabilir.

En iyi kurusıkı modelleri içinde farklı isimler bulunmaktadır. Sektörün önce gelen isimleri uzun yıllardır piyasaya kurusıkı silah modeli sunmaktadır. Bunların içinde zevke uygun olanı bulunarak tüm aksesuarlarıyla birlikte uygun fiyatlara satın alınabilir.

Kurusıkı Hakkında Bilinmesi Gerekenler

Kurusıkı satışı sektörde en fazla satışı olan modellerdir. Markalar içinde farklı isimler bulunmakta.

Bunların içinde Türkiye markası olan yurtiçi ve yurtdışında da satışı olan firmalar bulunmaktadır. Modeller bakımından zengin bir kategori olduğu söylenebilir. Gerçek silahları aratmayacak özelliklere sahip birçok farklı marka bulunmakta.

2508-en-iyi-kurusıkı

Kurusıkı silahların alımında ruhsat gerekmemektedir. Kurusıkı silahların taşınmasıyla ilgili de bilinmesi gereken en önemli kural halka açık yerlerde silahın kurulu bir şekilde taşınmasının yasak olmasıdır.

Kurusıkı silahlar genellikle atış talimlerinde ve atış müsabakalarında sıklıkla tercihe dilmektedir. Taşıma ve kullanma konusunda sıkı kurallarla takip edilmektedir. Yasadışı hareket edilmesi halinde ağır cezalara tabi kalabilirsiniz. Para cezası dışında farklı yaptırımlar da uygulanmaktadır.

Kurusıkı Nereden Alınır?

avcimarket.net üzerinden kurusıkı silah modellerinin her türüne ulaşılmaktadır. Bursa Mudanya’daki merkez showroomları dışında internet üzerinden de satış imkânının bulunması silah tutkunları için büyük avantajdır.