Sepetim ( 0 )
Desert Eagle Kurusıkı

Desert Eagle Kurusıkı

17.06.2017
Yazar : Avcimarket.net
Desert eagle kurusıkılar sitede satışa sunulan farklı modelle kurusıkı modelleridir. Kurusıkı silahların satışında meydana gelen artış Türkiye’de de oldukça fazladır.

Bunun altında yatan nedenlerin başında kurusıkı silah alınmasında ruhsat istenmemesi gelmektedir. 18 yalını doldurmuş olan her birey adli sicil kaydı ile bu silahlara sahip olabilmektedir. Kurusıkı silah kullanmanın ve taşımanın da belirli yasalarla takip edildiğini özellikle vurgulayalım. Silahınızı alarak kalabalık mekânlarda, şehir merkezlerinde kurulu vaziyette gezmeniz yasal olmayan hatta cezası olan bir durumdur. Hatırlatmak da fayda var.

Silah Kullanımı

Ateşli silah kullanımı dikkat gerektiren hataya yer vermeyen bir türdür. Yapılacak en ufak hata birinin yaralanmasına ya da daha da feci olan ölmesine neden olabilir. Bu nedenle hobi amaçlı bu tarz silahları bulundurmak isteyenlerin son derece dikkatli olması toplu yaşama alanlarında yanlarında bulundurmadan atış talimlerinde kullanmaları tavsiye edilmektedir.

Blog-avcimarket-1606

Ateşli silahlar yerine son dönemlerin en fazla tercih edileni ise kurusıkı silah modelleridir. Kurusıkı modeller ateşli silahlara göre daha uygun fiyatlara satılmakta ve alınması daha kolay olmaktadır. Ruhsat gerektirmediği için nüfuz cüzdan fotokopiniz ve adli sicil kaydınız ile kolaylıkla sahip olabileceğiniz bir silah türüdür.

Desert eagle kurusıkı satışı da kurusıkı modellerinde en fazla tercih eline türdür. Gerçek silahları andırması, renk alternatifinin olması ve yedek şarjör alabileceğiniz bir model olması beylerin fazla tercih etmesine neden olmaktadır. Fiyat aralıkları da diğer türlerde olduğu gibi değişmektedir.

Desert eagle kurusıkı tabanca diğer kurusıkı modellerde olduğu gibi aynı kullanımlara sahiptir. Gerçek silaha dönüştürülmesi yasak olan modellerdendir. Bu nedenle bu amaçla almak ve kullanmak isteyenlerin hüsrana uğrayacağınız söyleyebiliriz. Orijinal silah almak ve kullanmak ise bu tarz silahlar için zarar etmemeniz adına dikkat etmeniz gereken en önemli konulardandır. Kurusıkı modellerde oldukça fazla sahte ürün yapılmaktadır. Gerçeği ile aynı fiyatlara ödeyerek sahtesini almanız canınızı yakacak ve bütçenizi gereksiz zorlayacak bir durumdur. Bu nedenle güvenilir yerlerden alışveriş yapmanız ve faturalı satış yapılmasına dikkat edilmesi gerekmektedir. Satış sonrası destek almanızda yaşadığınız sorunları çözmek için önemli konulardan bir diğeridir.