Sepetim ( 0 )

Toplam 13 blog | 1. Sayfa
Olta Setleri
17.09.2020
Yazar : Avcımarket.net
Online satış yaptığımız avcimarket.net web sitemizde de yılların verdiği deneyim ve siz müşterilerimizden gelen geri bildirimler doğrultusunda hazırladığımız, profesyonel, amatör ve çocuk olta setleri mevcut. Bir çok marka ve çeşit ile kombine edilmiş hazır olta setlerine web sitemizden ulaşabilirsiniz.
SHIMANO OLTA MAKİNESİ
12.08.2018
Yazar : Avcımarket.net
Avcı Market, Shimano Oltaları konusunda da sizlere geniş seçenekler sunmaktadır. Maksimum kalite ve hizmet anlayışının yanında, minimum fiyat tarifeleri ve çeşitli kampanyalar sunan Avcı Market, sadece hizmet satışı değil güven ve samimiyetinde aktarımına vesile olmaktadır.
BALIK AVI VE OLTA TAKIMI
06.08.2018
Yazar : Avcımarket.net
Teknolojinin hayatımıza kattığı en güzel yeniliklerden birisi de sanal alışveriştir muhtemelen. Bu çok avantajlı bir durum olsa da, diğer yandan maalesef olası riskler taşımaktadır. Bu yüzden de bu güzelliği avantaja çevirmenin yolu Avcımarket.net sitesinden geçmektedir.
SHIMANO OLTA TAKIMLARI
29.07.2018
Yazar : Avcımarket.net
Shimano Markası Japonların bu sektöre attığı en kaliteli imzalardan biridir. Söz konusu balık tutmak ve balık avına ilişkin konularsa ben buradayım, diyenlerin mutlaka bildiği markalardan biridir Shimano.
SHİMANO OLTA MAKİNESİ NASIL ALIRIM ?
10.07.2018
Yazar : Avcımarket.net
Shimano Markasının bu derece talep görmesinin önemli sebeplerinden birisi de her bütçeye hitap eden ürün kartelasına sahip olmasıdır. Uygun olta takımı arayışında olanların karşısında birçok seçenek belirmektedir.
OLTA MAKİNESİ SEÇİMİ
03.07.2018
Yazar : Avcımarket.net
İlk olarak olta makinesinin özelliklerini, hangi balık türüne göre hangi olta makinesini kullanmanız gerektiğini ve olta makinelerinin özelliklerine göre nasıl kullanılması gerektiğini biliyor olmanız gerekmektedir.
SHİMANO OLTA MAKİNESİ FİYATLARI
18.06.2018
Yazar : Avcımarket.net
Fiyat yelpazesinin oldukça geniş olduğu sektörde, olta makinesi satışı konusunda yardım almadan önce iyi bir fiyat araştırması içine girmeniz daha sonra yaşanacak pişmanlıkları önlemek adına doğru bir adım olacaktır.
SHİMANO SPİN OLTA TAKIMI
06.06.2018
Yazar : Avcımarket.net
Balık avına henüz yeni gönül verenler ile, kıyı balıkçılığını bir tutku haline getirenlerin tercih ettikleri olta türleri genellikle Shimano Spin Olta Takımı seçeneklerinden biridir. Spin olta takımı kullanmanın bazı kendine has detayları bulunmaktadır.
SHİMANO HYPERLOOP OLTA MAKİNESİ
25.05.2018
Yazar : Avcımarket.net
Birçok özelliği kalite çatısı altında buluşturan Shimano, Hyperloop serisi ile fark yaratmaya devam ediyor.
Ucuz Olta Makinesi
05.08.2017
Yazar : Avcimarket.net
Ucuz Olta Makinesi ve balıkçılık için olmazsa olmazdır. Balıkçıklık gibi güzel bir hobi için büyük şehirler yaşamanın stresinden uzaklaşmak gerekir,