Sepetim ( 0 )

Toplam 110 blog | 1. Sayfa
KURUSIKI 2018 İNCELEME
13.10.2018
Yazar : Avcımarket.net
Kurusıkı tabancalar üst model ürünlerde belirli bir seviyeye kadar yükselse de yine de farklı model seçenekleri sayesinde her bütçeye erişim imkanı sunmaktadır. Bu da bu tarz silahların tercih sebebi olması yönünde önemli bir yer tutmaktadır.
KURUSIKI RUHSAT
01.10.2018
Yazar : Avcımarket.net
Özellikle silah satışı söz konusu olduğunda hele ki online kurusıkı satın almak istediğinizde son derece dikkatli olmalısınız. Nedeni ise kurusıkı silahlarda ucuz malzeme kullanılarak orijinaline benzer sahte silah yapımlarının fazla olmasıdır.
ZORAKİ KURUSIKI TABANCA
19.09.2018
Yazar : Avcımarket.net
Zoraki kurusıkı tabanca alternatiflerin en bol olduğu türlerdendir. Özellikleri bakımından donanımlı bir model olduğunu söyleyebiliriz.
KURUSIKI MERMİSİ
05.09.2018
Yazar : Avcımarket.net
Kurusıkı mermi fiyatları mermi markalarına ve mm’lerine göre değişmektedir. Almak istediğiniz markanın yerli ve yabancı olması da fiyat üzerinde etkili özelliklerdendir.
EN İYİ KURUSIKI HANGİSİ
25.08.2018
Yazar : Avcımarket.net
Silah tutkunları bu ilgilerini tatmin etmek için öncelikli olarak kurusıkı silah satın almaya yönlenmektedir. Kurusıkı silah alımıyla ilgili öncelikli olarak bilinmesi gereken 18 yaş engeli olduğudur. Yaşla ilgili sıkıntısı olmayan bireyler adli sicil belgesini almaları gerekir.
SHIMANO OLTA MAKİNESİ
12.08.2018
Yazar : Avcımarket.net
Avcı Market, Shimano Oltaları konusunda da sizlere geniş seçenekler sunmaktadır. Maksimum kalite ve hizmet anlayışının yanında, minimum fiyat tarifeleri ve çeşitli kampanyalar sunan Avcı Market, sadece hizmet satışı değil güven ve samimiyetinde aktarımına vesile olmaktadır.
BALIK AVI VE OLTA TAKIMI
06.08.2018
Yazar : Avcımarket.net
Teknolojinin hayatımıza kattığı en güzel yeniliklerden birisi de sanal alışveriştir muhtemelen. Bu çok avantajlı bir durum olsa da, diğer yandan maalesef olası riskler taşımaktadır. Bu yüzden de bu güzelliği avantaja çevirmenin yolu Avcımarket.net sitesinden geçmektedir.
SHIMANO OLTA TAKIMLARI
29.07.2018
Yazar : Avcımarket.net
Shimano Markası Japonların bu sektöre attığı en kaliteli imzalardan biridir. Söz konusu balık tutmak ve balık avına ilişkin konularsa ben buradayım, diyenlerin mutlaka bildiği markalardan biridir Shimano.
SHİMANO OLTA MAKİNESİ NASIL ALIRIM ?
10.07.2018
Yazar : Avcımarket.net
Shimano Markasının bu derece talep görmesinin önemli sebeplerinden birisi de her bütçeye hitap eden ürün kartelasına sahip olmasıdır. Uygun olta takımı arayışında olanların karşısında birçok seçenek belirmektedir.
OLTA MAKİNESİ SEÇİMİ
03.07.2018
Yazar : Avcımarket.net
İlk olarak olta makinesinin özelliklerini, hangi balık türüne göre hangi olta makinesini kullanmanız gerektiğini ve olta makinelerinin özelliklerine göre nasıl kullanılması gerektiğini biliyor olmanız gerekmektedir.